Fire fængslet efter stor barskram i Gresham

Fire fængslet efter stor barskram i Gresham

Omir Marinsierra, Dagoberto Marinrojas, Edgar Lopez og German Lopez Alvarez vist i fængselsbestillingsbilleder, 26. september 2015 (Multnomah Moncler Outlet County Sheriff’s Office), Omir Marinsierra, Dagoberto Marinrojas, Edgar Lopez og German Lopez Alvarez vist i fængselsbogen, Sept. . 26, 2015 (Multnomah County Sheriff’s Office)

GRESHAM, Ore. (KOIN 6) Fire personer er blevet arresteret efter en stor barkamp, Moncler DunJakke ​​ifølge politiet.

Da de ankom, fandt de en stor forstyrrelse. Yderligere officerer reagerede på at hjælpe med at styre folkemængderne. Officerer anholdt Edgar Lopez, 24; Tysk lopez alvarez, 21; Dagoberto Marinrojas, 31 og Omir Marinsierra, 29.

Alle fire blev booket i Multnomah County Detention Centre på forskellige afgifter, der omfatter overfald, oprør, overtrædelse og forsøg på at overfald en officer og uorden.