Find ud af hvad ‘der sker’ i Hampton Roads 1

Find ud af hvad ‘der sker’ i Hampton Roads 1

1.22.16: Weezer og Panic på diskoteket

Weezer og Panic! På discoen annonceret, at deres 40 bytur vil gøre det til Virginia Beach i sommer! Billetter til denne episke begivenhed vil blive sat på salg fredag ​​formiddag kl 10:00! Koncert er 6 22 16 på Veterans United Home Loans Amfiteater.

De er blevet præsenteret i ‘Pitch Perfect’ og ‘Office nu University of Virginia’ Hullabahoos ‘en Capella-gruppe vil se ud med Virginia Tech’ Sensations ‘. Kollegiet koncertserien bringer de biografiske og musikalske forestillinger til Sandler Center denne lørdag! Billige Moncler DunJakke Billetter er Billige Moncler Sale tilgængelige for $ 25.

En SUPER PACKED COMEDY Show sker på Hampton Coliseum denne lørdag! Fem power house komikere vil have publikum i stiches fra at grine hele natten. Kunstnere omfatter den talentfulde Bill Bellamy, Tommy Davidson, Michael Blackson og meget mere. Du vil ikke gå glip af denne episke udstillingsvindue af over de bedste talentger dine billetter, før de sælger.

1.24.16: NFC Championship Game X Files Premiere Søndag på FOX 43

Denne søndag er super størrelse på FOX! Først kig på Carolina Panthers VS The Arizona Cardinals som kampen ud på banen for at se hvem der vil gå til Super Bowl 50! Efterfulgt af 2-parti premiere af The X Files. Det hele starter klokken 6 på Fox 43!