kone efter kamp over utroskab

kone efter kamp over utroskab

Michael Cummings og hans tidligere kone Faith Cummings begyndte at argumentere over utroskab på torsdag i garagen i deres Palm Coast hjem, sagde Flagler County Sheriff Rick Staly.

Kampen eskalerede med 44-årige tro L. Cummings flyver til et badeværelse. Hendes tidligere mand skiltes i 2015, men flyttede tilbage sammen for at genvinde forholdet fulgt hende og angreb hende, ifølge en pressemeddelelse.

Dommeren siger, at hun vil tillade Michael Cummings at blive repræsenteret af den offentlige forsvarer. Dommer pålægger ham at blive holdt uden binding. Blood splatter viste, at hun blev ramt med et våben, rapporterede efterforskere.

Hendes dødsårsag blev styret af krafttrauma til hovedet med kvælning.

Da de stedfortrædere først ankom til hjemmet, sagde Staly, at Billige Moncler Sale Michael Cummings nægtede at forlade, og Moncler Outlet som følge heraf blev han anklaget for retfærdig hindring.