Originale UGGs støvler op til 74

Mdels, så på! På mandmdirect er de populære UGG Australia Boots op til utroligt 74% rabat! Jeg ved, vinteren er langt væk! Men han vil komme! Og så skal søgningen efter stilfulde vinterstøvler ikke begynde til prisen. Så bare tænk over det, om det ikke ville være nyttigt for nu for de første kølige dage at forhindre. En gang kort for alle, der ikke allerede kender disse hipstøvler, er UGG’erne foret med ægte lammeskind støvler, som er super behagelige at holde fødderne varme selv ved meget lave temperaturer. Gennem pelsen er der en naturlig temperaturregulering, som teoretisk kunne bære selv om sommeren, og dine fjer ville ikke svede. Oprindeligt kommer disse støvler fra Australien, og for en tid siden landede de i Amerika, hvor de er så kendte af nogle stjerner og bliver en reel salgsslynge. Nu tilbydes de i Tyskland for et par euro. Populær men til den oprindelige pris, simpelthen for dyrt. Men i min faste søgning efter de bedste snacks på nettet har jeg selvfølgelig fundet et utrolig billigt tilbud og faktisk en rigtig UGG-snaps!

Der er også nogle støvler, der tilbydes af UGG til piger og selvfølgelig for damer. På nogle modeller er desværre ikke alle størrelser tilgængelige, men det er absolut værd at jage for dig! En masse sjove og store hilsner, din snapsfee