niche kirkelige portaler CMS Webdesign handel produktion Saarland mobil Rheinland

UGG støvler clearancecheap ugg bootsugg støvler på saleuggs til billige billige uggsugg boots boots cheapugg clearanceCustom NFL Jerseyugg støvler billige billige ugg bootsugg støvler på uggscheap saleuggs for billige

UGG støvler på julen saleugg saleuggs på salg billige ugg boot billige uggs til saleugg australien Green Bay Packers jerseysNew Orleans Saints Jerseyugg jul saleugg støvler på saleuggs på salg billige ugg boot billige uggs til saleugg AustraliaNYT Orleans Saints Jersey Green Bay Packers trøjer

north face outlet North Face jacketsuggs stikkontakt rabat uggsugg støvler clearanceugg støvler salg Patriots jerseysuggs på saleuggs til billige billige uggscustom NFL trøje engros NFL trøje nord ansigt outlet North Face jacketsuggs stikkontakt rabat uggsugg støvler clearanceugg støvler saleuggs outletuggs til billige brugerdefinerede nfl jersey engros NFL trøjer

INtec-brandvæsenadministrationen giver således en yderst behagelig information, planlægning, kontrol, overvågnings- og kommunikationssystem. Omfattende designværktøjer er også tilgængelige for disse opgaver, så du kan bruge den nyeste og mest avancerede teknologi på en individuel og fleksibel måde.

ændre dine krav, brug yderligere applikationer og oplysninger, så de kan implementeres hurtigt og omkostningseffektivt.

Selv mobil behandling og kommunikation er mulig med INtec Fire Service Management modul.

Dette er en meget behagelig og ændret software-løsning til brug på mobile PDA’er eller mobiltelefoner og øger kommunikations-, data- og informationsudvekslingen samt den ekstra fleksible brug inden for INtec-brandvæsenadministrationen.

Denne løsning er også ideel til optagelse af strøm og materiale under installation på stedet. Dataene kan derefter overføres til faktureringssystemet uden yderligere optagelse ved direkte transmission, WLAN, e-mail osv.

Vi tilbyder også mobile enheder med et integreret kamera til at dokumentere eller oprette korrektur. De optagede optagelser kan automatisk tildeles forgængerne og gemmes på en revisionsbestemt måde.