Bedste investeringer i verden

Bedste investeringer i verden

Kontakt UsClosed CaptioningSite MapMest aktie citat data leveret af BATS. Markedsindeksene vises i realtid, bortset fra DJIA, som forsinkes med to minutter. Alle tider er ET. Ansvarsfraskrivelse. Morningstar: 2018 Morningstar, Inc. Factsæt: FactSet Research Systems Inc.2018. Chicago Mercantile Association: Visse markedsdata tilhører Chicago Mercantile Exchange Inc. og dets licensgivere. Dow Jones: Dow Jones-indekserne er proprietære til og beregnes, distribueres og markedsføres af DJI Opco, et datterselskab af S Dow Jones Indices LLC og er blevet licenseret til brug for S Opco, LLC og CNN. Standard Poor og S er registrerede varemærker tilhørende Standard Poor Financial Services LLC, og Dow Jones er et registreret varemærke tilhørende Dow Jones Trademark Holdings LLC. Alt indhold af Dow Jones-indekserne Dow Jones Indices LLC 2018 og / eller dets datterselskaber.