Out Punch i PS3 Fight Night Round FourJab

Out Punch i PS3 Fight Night Round FourJab

Vil du vise dine rivaler i videospilverdenen, som Master of PS3 sportsspil er? Hvem PS3 Fight Night champ er? Hvem kan lande de mest jabs og haymakers og banke deres modstandere ud koldt? Så kom ind på konsolspil action med nogle Fight Night Round 4 kampe. Det er her den virkelige kamp begynder, når du spiller sports spil for penge.

Her er hvor du viser hele videospilverdenen, hvem er den bedste, og hvem er resten, fordi hvis du tror på dig? Er du en hot shot på Playstation spil online, så er det din chance for at hæve indsatsen. Fordi du kan satse på kolde, hårde penge? det er rigtigt, spille videospil for penge? når du tager din rival i PS3 Fight Night Round 4.

Hvis du vil deltage i Playstation videospil handling, slå dig ind i spillearenaen, og lad din rival vide, at han er ved at spise lærredet. Hvis du har til hensigt at dukke op på PS3 Fight Night? og tøm dine modstanders bankkonto ud, du er klar over, hvad der skal gøres. du er nødt til at danse omkring ham, mens du pund ham. Ved du, hvilke slag der skal bruges, om de er de regelmæssige slag? uppercuts, kroge eller jabs, eller de specielle slag? Haymakers, Flash KO eller Stun Punches. For dem af jer PS3 sports spil spillere, der har brug for en påmindelse, her? S det grundlæggende på slagene: hver enkelt har store plusser. og store ulemper. For at vide hvad? S hvad og har din rival chomping på lærred hver gang, praksis, mand, praksis.

Den store konkurrence kan endelig begynde, efter at du er sikker på, at du har kampfinessen. Spilletiden er overstået, og de rigtige spil kan begynde, efter at du har ladet dine rivaler vide, at du klør for en i ring kamp. Uden tvivl spiller Playstation Fight Night spillere ikke nogen slag, men sætter en god kamp, ​​og du får dem til at betale både i ringen og i din konto.

Tilfredsstillelsen med at nedrive din rival i videosportspil sødes ti gange, når du spiller Fight Night Round 4. Hver PS3 sportvideospil har sine vanedannende egenskaber, men Fight Night Round Four har et helt andet niveau af ekspertise. I modsætning til PS3 fodbold eller PS3 hockey er hjelm og beskyttelsesudstyr slukket, og det er kun to knopper, der skælper skidtet ud af hinanden, taler nogle seriøse slag og sætter nogle rigtige penge på linjen.

Gamers er ikke chokeret, og det skal heller Billige Moncler Sale ikke være, at Fight Night Round Four har finjusteret sin forgænger og gjort det bedre. Vi siger, at nogle ikke bliver så chokerede, fordi spillere er kommet til at forvente et højt niveau af storhed med Fight Night-spilene. Samtidig tilføjer vi, at de måske er chokerede, kun fordi så mange spil taber bolden for deres efterfølgende rater. Fight Night Round Fire er det polære modsatte af letdown. De har sørget for at fortsætte med at flytte Fight Night-franchisen i den rigtige retning. Grafik er mere raffineret? krigerne ser ud som godt mennesker og ikke kun videospilpersoner. De små detaljer? sved flyver ud af bokserne, smertefulde ansigtsudtryk, når de bliver pummeled, mere realistisk blod? er endnu bedre end sidste gang. Spilafspilning er nu på 60 billeder i sekundet, versus Fight Night Round Three? S 30. Detaljer som fighters? muskel tone er også mere udtalt. Hardcore spillere kan have en mening om det nye kontrolsystem. En af de største forskelle er Haymaker, som udføres forskelligt end i den foregående Fight Night. Ikke længere henrettet ved at trække tilbage og Billige Moncler DunJakke derefter kaste frem højre pind, nu bruger du bare en krog, mens du trykker på højre skulderknappen. Ikke bekymre dig, ændringerne er ikke præcis en deal breaker for de fleste.

Nu, at Fight Night har stanset sin vej til toppen af ​​videospilverdenen, kan PlayStaion Fight Night Round Fire brawlers træde ind i ringen, duke det ud og spille videospil for penge. Når du mestrer dine træk og ved, hvordan du giver din modstander det endelige slag, vil du være legende i online videospil-fællesskabet. Og du vil ikke bare lande en knockout, du vil lande nogle store bukke. Spiller i mange sports Xbox 360 spil turneringer, skriver han artikler om de bedste arbejds ps3 videospil walkthroughs, som han afslørede på egen hånd og ønsker at dele med andre gaming amatører.